Nowy gabinet medycyny estetycznej we Wrocławiu.

Zabiegi upiększające lub likwidujące niedoskonałości natury stały się ostatnim szaleństwem mody we Wrocławiu. Przekonałem się na własnej skórze, kiedy musiałem wozić swoją małżonkę na drugi koniec miasta w celu  dokończenia jakiegoś zabiegu.

Pierwszy wniosek jaki z tego wyciągnąłem, że jeżeli dany gabinet oferuje solidną usługę, to raczej odległość od miejsca zamieszkania nie jest problemem dla pacjenta lub osoby chcącej skorzystać z jakiejś procedury.

Z drugiej strony w dzisiejszych, naprawdę szybko pędzących czasach, ten właśnie czas jest jedyną rzeczą, której wiecznie mi brakuje. Dlatego zainteresowała mnie inicjatywa jednego ze znanych mi lekarzy, który postanowił otworzyć nowy gabinet medycyny estetycznej zaledwie kilka kilometrów od mojego domu. Jego wybór padł na nowo otwartą halę SBC Sport & Business
Centre przy ulicy Szybowcowej, niedaleko Hali Tęcza.


Przy okazji poprosił mnie o konsultację dotyczącą rozkładu pomieszczeń, w których będą wykonywane zabiegi kosmetyczne.

Tak więc, tego grudniowego popołudnia postanowiłem uwiecznić moim nowym aparatem fotograficznym postęp prac budowlanych tego obiektu.
Czy nowa placówka spełni oczekiwania pokładane przez jego Właściciela ku jednoczesnemu zadowoleniu Pacjentów?
Mam nadzieję, że tak, chociaż przy tak nasyconym rynku nie będzie to początkowo łatwe.


Na plus można dodać, że zespół jest młody, wyjątkowo prężny i otwarty na wszelkie nowinki techniczne. Przy okazji poważnie traktują każdego klienta, a obopólne zadowolenie z efektów swojej pracy cenią najbardziej.

Zanim osiągną Renomę na wrocławskim rynku tych usług, zamierzają postawić na promocję poprzez marketing internetowy. Postanowiłem im nieco pomóc, pisząc tą relację z wizyty na "placu budowy".

Już w niedługim czasie "Życie" samo zweryfikuje ich działania, bo najlepszą długofalową Reklamą jest marketing szeptany, czyli zadowolone pacjentki przekazujące pocztą pantoflową wiedzę o danej Firmie.


Obiecuję napisać kolejny artykuł zaraz po otwarciu tego gabinetu, oczywiście jak zostanę zaproszony. Na razie obejrzyj parę zdjęć " z budowy". Na pewno będą trzy klimatyzowane gabinety, obszerna poczekalnia oraz toaleta dla klientów. Dojazd jest w miarę dogodny, a swoje auto może zaparkować na obszernym parkingu tuż pod samą Halą SBC.

Jak masz jakieś swoje uwagi na temat ich działalności, to koniecznie opisz je poniżej. Mam nadzieję, że nie obrażą się na uwagi krytyczne, a pochwały  podniosą EGO oraz będą motywacją do dalszego pozytywnego działania.

Chcesz opisać swój ulubiony gabinet?

Jak chcesz zachwalić swój gabinet medycyny estetycznej we Wrocławiu i nie tylko.., po prostu to zrób, najlepiej już teraz!!Do you have a great story about this? Share it!

[ ? ]

Dodaj parę zdjęć ..maksymalnie 4.[ ? ]

 

Click here to upload more images (optional)

Author Information (optional)

To receive credit as the author, enter your information below.

(first or full name)

(e.g., City, State, Country)

Submit Your Contribution

  •  submission guidelines.


(You can preview and edit on the next page)