Cechy Idealnego Policjanta

Obejrzyj wideo i sprawdź, czy masz te pozytywne cechy!!

Podstawą jest rozróżnienie cech pozytywnych od negatywnych, co w sumie dla Członka Elitarnej Grupy Szkoleniowej powinno być banalne, ale część osób szuka jakiegoś ukrytego znaczenia i czasem pisze odwrotnie niż powinno być.


Transkrypt filmu:

Bardzo często jesteś dobrze przygotowany, ale podczas rozmowy z psychologiem lub na wywiadzie zorganizowanym zjada Cię zwykły stres.. egzaminacyjny.

Masz wrażenie, że wszyscy patrzą na Ciebie, w głowie zaczynasz czuć pustkę przy odpowiedzi na najprostsze pytania  i zaczynasz gadać coś od rzeczy.

Bywa jeszcze gorzej, bo blokada może być całkowita i nie możesz nic z siebie wydusić .

...

Powiem ci o jednej rzeczy, której powinieneś być świadomy, kiedy znajdziesz się na MS. A mianowicie "Znaj swoją prawdziwą wartość"

..

Zadaj sobie już teraz w duchu pytanie.

  • Dlaczego Policja w desperacji szuka Kandydatów?
  • Dlaczego prowadzą te całe akcje propagandowe w telewizji, prasie czy nawet na YouTube?

Oczywiście, mają na pewno spore braki kadrowe.

Być może jednak potrzebują Człowieka dokładnie takiego jak Ty. A ty  masz szczególne umiejętności techniczne lub inne bogate doświadczenie, które może im się potem przydać w służbie.


Zapewniam Cię, że Pewność siebie w odniesieniu do własnej wartości bardzo pomaga w takich sytuacjach. Nie możesz im dać odczuć, że przyjmując Cię do służby ratują Ci Życie.

Jak to mówili kiedyś wojsku.. oderwany granatem od pługa.


Pamiętam, dawno temu miałem kiedyś dziewczynę, wobec której prezentowałem bardzo uległy stosunek. Byłem bardzo zalękniony i praktycznie pantoflarzem. Idealizowałem ją i traktowałem bezkrytycznie  jak jakąś księżniczkę.


Przy okazji nie potrafiłem wyartykułować czego chcę, a ta osoba traktowała moją kurtuazję jako  oznakę zwykłej słabości. Nie muszę ci mówić, że szybko zerwała ze mną, bo zachowywałem się jak "dziad proszalny", ale nie za bardzo wiedzący, czego tak naprawdę chce.

Prośby o powrót odnosiły odwrotny efekt,i byłem tylko częstowany dziwnymi opowiastkami racjonalizującymi sytuację oraz zwalającymi całą winę na mnie.


Chciałaby dusza do raju..tylko grzechy.. Kiedy spotkaliśmy się przez przypadek  po dość długim czasie, zmieniłem swoje zachowanie, właśnie ..poprzez uświadomienie sobie swojej wartości.

Czyli podejście miałem takie, "fajnie jak jesteś ze mną",ale będzie mi też dobrze, jak będę sam lub z kimś innym. W domyśle, będziesz miała wiele czasu na oglądanie samemu telewizji.


I nagle się okazało, że nie muszę być pełen pokory i uniżoności, aby wszystko w miarę dobrze funkcjonowało.


To samo dotyczy się Policji. Jeżeli jesteś fachowcem, a na dodatek pewnym siebie, pokazujesz to zarówno werbalnie jak i niewerbalnie, to Policja nie robi Ci łaski, że Cię przyjmie w swoje szeregi.

Musisz się po prostu zachowywać jak facet, a nie zalękniony chłop pańszczyźniany przychodzący do hrabiego. 

Bez problemu znajdziesz robotę gdzie indziej, zdobędziesz kolejne doświadczenie, które być może przyda Ci się do następnej policyjnej rekrutacji, jak jeszcze będziesz miał na nią ochotę.

Oczywiście, jak chcesz dostać się już teraz, to obowiązkowo musisz się przygotować do wszelakich pytań, które psycholog Ci może zadać. Powiem więcej, miej w zanadrzu  parę opowiastek, które mu zaprezentujesz.

Czyli jak Cię zapyta o trudną sytuację w twoim życiu i jak ją rozwiązałeś, to warto mieć takich historyjek ze trzy, na wypadek gdy chcieli ciągnąć temat.Masz coś ciekawego na ten temat?

Podziel się swoimi informacjami o Policji?

Do you have a great story about this? Share it!
Masz interesującą historię? Wystarczy ją opisać.

[ ? ]

Upload A Picture/Zdjęcie (jak najbardziej wskazane)[ ? ]

 

Click here to upload more images (optional)

Author Information (optional)

To receive credit as the author, enter your information below.

(first or full name)

(e.g., City, State, Country)

Submit Your Contribution

  •  submission guidelines.


(You can preview and edit on the next page)

Inne ciekawe policyjne relacje.

Click below to see contributions from other visitors to this page...

Dlaczego Ludzie nie lubią Policji? 
Dlaczego niektórzy ludzie nie lubią Policji i czy warto taką niechęć jawnie policjantom okazywać? Raczej niewiele jest przypadków, kiedy ktoś osobiście …

Mandaty a niekaralnosc Not rated yet
Witam Panie Darku. W 2009 roku, tuz po studiach złożyłem dokumenty do służby w policji, w KWP Poznań. Zdałem test wiedzy i sprawności fizycznej, i czekałem …

Mandaty a niekaralnosc Not rated yet
Witam Panie Darku. W 2009 roku, tuz po studiach złożyłem dokumenty do służby w policji, w KWP Poznań. Zdałem test wiedzy i sprawności fizycznej, i czekałem …

Motywacja do pracy w Policji Not rated yet
Co Cię motywuje do pracy i osiągania wyższych szczebli kariery również w Policji? Obejrzyj hangout w tym temacie. Najprościej by powiedzieć, że jest …

Rozkaz niezgodny z prawem? Not rated yet
Rozkaz przełożonego niezgodny z prawem, co byś zrobił? Rozkaz przełożonego głupi? Ta wrzutka z rozkazem głupim ma zamieszać Ci trochę w głowie, aby …

Dlaczego Policjant powinien bardzo dobrze zarabiać? Not rated yet
Dlaczego policjanci powinni zarabiać więcej niż zwykli obywatele? Teoretycznie pieniądze są tym, co nasi przodkowie wymyślili, aby wymieniać między sobą …

Dobrze zarabiasz lecz chcesz do Policji? Not rated yet
Czy jak bardzo dobrze zarabiasz, to starania do Policji i praca za znacznie mniejszą pensję ma sens? Niestety nie satysfakcjonuje mnie taka oferta, …

Nieetyczne Pokusy w pracy Policjanta Not rated yet
Kilku złych policyjnych zachowaniach, których powinieneś wystrzegać się jak ognia, a których nie zawsze jest łatwo uniknąć. Filmik opieram na relacjach …

Problemy z rekrutacją do Policji Not rated yet
Jakie są typowe problemy z rekrutacją oraz pracą w Policji? Masz z pewnością dziesiątki powodów, dla których chcesz pójść do Policji, ale weź pod uwagę …

Nieetyczne zachowania Policjanta Not rated yet
Czy stracisz pracę w Policji jak w jakiś sposób wypłyną twoje nieetyczne zdjęcia lub filmy pornograficzne, nawet jak do tej pory byłeś bardzo dobrym Gliną? …

Click here to write your own.