Stracony kciuk i odzyskane odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu osoby z Wrocławia

Stracony w pracy kciuk i problem z  Odszkodowaniem we Wrocławiu.

    To miał być kolejny dzień w pracy pana Mirka mieszkającego na wrocławskim Psim Polu. Jego praca wymaga precyzji i skupienia, ponieważ pracuje on w firmie wytwarzającej różnego rodzaju wyroby drewniane. Tego dnia na linii produkcyjnej wydarzyło się jednak spore nieszczęście.

"Przy pracy z piłą do drewna, na taśmociągu, źle chwyciłem za figurkę, którą miałem obrobić, nie chciałem jej upuścić i wykonałem gwałtowny ruch, przez co kciuk przypadkiem skierowałem prosto na ostrza piły- mówi poszkodowany, którego kciuka nie udało się przyszyć. Lekarze stwierdzili, że obowiązkowa jest amputacja, ponieważ część palca została ucięta, a część zmasakrowana przez piłę. "


Pan Mirek z racji, że wypadek miał miejsce w pracy miał prawo do dość sporego odszkodowania, na które bardzo liczył. Moja praca w tej firmie dobiegnie teraz końca, ponieważ nie w pełni sprawny nie będę mógł efektywnie pracować, dlatego dopóki nie znajdę nowego zajęcia potrzebne będą mi pieniądze na życie- twierdzi ofiara wypadku.    Ubezpieczyciel przyznał jedynie 5 tysięcy złotych, co spotkało się ze sporym oburzeniem ze strony Pana Mirka, który usłyszał w  lokalnej reklamie o Biurze Prawnym GLOBAL/odszkodowania Wrocław/, które zajęło się jego sprawą.

Sprawa dzięki interwencji prawników nabrała głębszego wymiaru, ponieważ ponowne badanie okoliczności wypadku udowodniło nieprzestrzeganie przepisów bezpieczeństwa przez właściciela firmy, w której miał miejsce ten nieszczęśliwy wypadek.


 W ogólnym rozrachunku Panu Mirkowi po ponownym rozpatrzeniu i interwencji Biura Prawnego GLOBAL przyznano wyższe o 21 tysiące odszkodowanie, które na pewno w większym stopniu wynagrodziło wyrządzone krzywdy.


"Jestem bardzo zadowolony z tego, co zrobiło dla mnie Biuro Prawne GLOBAL, sam muszę teraz nauczyć się jakoś żyć bez kciuka i spróbować znaleźć pracę"- skomentował Pan Mirek, który jak można zauważyć ma w sobie wiele sił, by walczyć o swoją przyszłość.

    Gazem w oczy… następna historia i odszkodowania Wrocław już wkrótce

Sprawdź Sprawne odzyskiwanie odszkodowań we Wrocławiu

Chcesz opisać swoją historię powiązaną z wypadkiem lub odszkodowaniem?

Jeżeli masz jakąś swoją osobistą historię związaną z jakimkolwiek wypadkiem, to po prostu podziel się z nami. Czy odzyskałeś należne Ci zadośćuczynienie i jakie kłopoty miałeś z uzyskaniem odszkodowania?

Do you have a great story about this? Share it!

[ ? ]

Dodaj 4 zdjęcia Upload 1-4 Pictures or Graphics (optional)[ ? ]

 

Click here to upload more images (optional)

Author Information (optional)

To receive credit as the author, enter your information below.

(first or full name)

(e.g., City, State, Country)

Submit Your Contribution

  •  submission guidelines.


(You can preview and edit on the next page)