Kiedy Bagieta ujawni twarz?

Teoretyczne rozważania, kiedy najbardziej znany policyjny Youtuber pokaże swoją twarz?

Transkrypt filmiku.

Jeżeli Psy dają głos,  to kiedy Bagieta.. "da Twarz"?

Przypuszczam, że na chwilę obecną  sam zainteresowany dostaje sporo takich zapytań i chociaż nie zna dokładnej odpowiedzi, to pewnie ta chwila nadchodzi wielkimi krokami.

Jest on niewątpliwie PewDiePie lub Kim  Kardasian Polskiej Policji i pokazał
ją z od środka z ludzkiego punktu widzenia,  zachęcając tym wielu młodych ludzi a być może i Ciebie, do wstąpienia w jej szeregi. Pośrednio to odczułem w czasach ostatniej bryndzy rekrutacyjnej, bo mimo wszystko ludzie się szkolą i powołują przy okazji na jego filmy jako powód do wstąpienia w szeregi.


Nie znam dokładnie jego motywów, że nie ujawnił twarzy do tej pory?

Prawdopodobnie zaczął bardzo ostrożnie, wiedząc o tym, że młody
łatwo może zmoczyć dupę   poprzez naruszenie Kodeksu Etyki Zawodowej Policjanta.

Czyli: policjant powinien kierować się zasadami współżycia społecznego i postępować tak, aby jego działania  mogły być przykładem praworządności
i prowadziły do pogłębiania społecznego zaufania do Policji. W ten worek można wrzucić wszystko, a nagrywając jako Policjant nie jest już zwykłym Youtuberem, a pośrednio reprezentuje całą Firmę. Czyli jak pierdolnie jakąś głupotę,  to nie będzie, że Bagieta gada bzdury, tylko cała Policja pierdoli głupoty.

Poza tym, na tym etapie kariery raczej pracuje bezpośrednio z ludźmi i trudno sobie wyobrazić, kiedy złapałby mnie za przekroczenie prędkości
a ja powołując się na bycie wiernym widzem proszę go o autograf i wyjaśnienie, co miał na myśli w jakimś filmiku sprzed roku.

Konflikt interesów gwarantowany.


Może zaskoczyła go popularność swojego kanału, Pierwsze jego filmiki poszły Viral  a "Kontrola, której się nie spodziewasz - POLICYJNI TAJNIACY"
był szczególnym hitem, co musiało skutkować dramatycznym wzrostem subskrybentów. Wprawdzie obecne produkcje nie powtórzyły tego sukcesu,
ale jak "da twarz", to kto wie?
..
Być może ma obiekcje, co do ujawnienia swoich  prywatnych informacji, co przeszkadzałoby mu w  życiu codziennym poza pracą. W końcu ma rodzinę,a ona nie żyje w próżni.

Tym nie mniej, jeżeli ktoś chciał ustalić jego dane, aby mu zaszkodzić, to pewnie już to zrobił. Ujawnił o sobie tyle informacji, że "dla chcącego..."
Jeżeli obawia się hejterów, to pewnie wie, że każdy w mundurze ma grupkę swoich wielbicieli.

Bez munduru, ..też mam.. i blokuję.


Nie wiem jakie jest podejście kolegów z pracy i jego przełożonych do tego hobby? Ja na ich miejscu wspierałbym gościa, chyba, że migałby się od roboty,  a o to raczej go nie podejrzewam. Poza tym, jeżeli ma mądrego Szefa, to w jakiś sposób wykorzystałby on jego popularność do ugrania u Przełożonych czegoś dla swojej Komendy.

Z tego co widzę, jest dobry w tłumaczeniu różnych trudnych policyjnych interwencji jak ostatnio ta w Koninie, ale coś kiedyś  mówił o innej komendzie, tylko chyba zdjął filmik.
...
Czyli przechodzimy do sedna sprawy;
Kiedy Bagieta ujawni swoją twarz?

Jakieś przymiarki do tego już są. Zaczął pokazywać się z dolną częścią twarzy w swoich filmikach. Współpracuje już z innymi policyjnymi
YouTuberami. Przypuszczam, że w swoim rejonie jest jakimś miejscowym celebrytą  i większość zwykłych ludzi, z którymi  ma styczność służbową, to go zna.

Poza tym, ujawnienie twarzy może  przynieść mu pewne korzyści.
Może to wykorzystać do jakiś nowych koncepcji na YouTube, które trudno zrealizować anonimowo.

Gość ma dość mocny i ciekawy przekaz. Pewnie wielu z Gimbazy zmieniłoby swoje poglądy  na temat pracy w Policji po obejrzeniu jego filmów widząc w całości swojego Guru.


Pewnie więc kiedyś przyjdzie ta "wielkopomna chwila", że brak twarzy "zacznie go dusić" i podejmie decyzję o ujawnieniu się. Może to wiązać się z przeniesieniem na jakieś wyższe stanowisko, gdzie będzie miał mniejszy
bezpośredni kontakt ze swoimi "fanami" oraz przy okazji konflikt interesów.
..
Może zapytać wprost widzów, czy chcą ujawnienia jego tożsamości.
Oglądając filmik z podobną sytuacją zauważyłem, że anonimowości policjanta chciało ciągle 30% jego widzów.. Tym nie mniej, policjant się ujawnił a Ziemia kręci się dalej.
..
Tak więc przyjdzie pewnie moment, kiedy zapowie zmianę wizerunku i przygotuje na to swoich widzów. Nie wiem, czy to będzie przy jakiejś
równej liczbie subskrybentów,czy wcześniej? Może to zrobić na rocznicę swojego kanał lub na osiągnięcie jakiejś ilości widzów, czy z jakiegokolwiek innego powodu.

Prywatnie stawiam na rok 2020 np w rocznicę  powstania kanału, ale zawsze można znaleźć  jakiś "The reason Why" w dowolnej chwili. Jak masz swoje zdanie na ten temat, to napisz to w komentarzu do tego wideo.
Zobaczymy za jakiś czas, kto miał rację.