Fryzjer Wroclaw Udzieli 1 -7 a

by Dariusz Kraśnicki
(Wrocław Kmicica 3)

Salonik fryzjerski we Wrocławiu na ulicy Udzieli 1 -7 a znam od lat. Odwiedzałem go wcześniej, kiedy właścicielem był ktoś inny i robię to do chwili obecnej.

Jego główną zaletą jest lokalizacja w pobliżu mojego miejsca pracy /ulica Żernicka 215 oraz zamieszkania na Kmicica 3/.

Wracając z pracy po prostu wchodzę na chwilkę, a miłe panie fryzjerki szybko robią strzyżenie mojej czupryny do poziomu "na jeża" i po chwili mogę już wracać do domu.

Ceny w porównaniu do konkurencji raczej śmieszne, kolejek raczej wielkich nigdy nie zauważyłem. Tak czy owak na jakieś większe zabiegi kosmetyczne czy dotyczące pielęgnacji włosów lepiej umówić się wcześniej, bo z reguły zabierają one nieco więcej czasu niż proste strzyżenie, do jakiego jestem przyzwyczajony.
Fryzjer Wrocław
Nie potrafię powiedzieć, czy ten zakład fryzjerski ma jakiś swoich amatorów z poza osiedla Żerniki, na którym jest zlokalizowany.

Słabym atutem jest lokalizacja w bocznej uliczce i żeby tam dojechać, trzeba troszkę znać Żerniki. Dojazd jest w sumie bardzo prosty, Właściciele nie reklamują się zbytnio. Nie zauważyłem jakiejś stronki internetowej czy nawet mapek Google, które mogłyby przyciągnąć nieco szerszą klientelę.

Obecnie i tak wszędzie dojeżdża się samochodem, więc raczej nie stanowi to większego problemu dla większości potencjalnych klientów.

Dla chcących skorzystać z usług tego salonu fryzjerskiego podaje dane kontaktowe:
Kler S.C. Salon Fryzjerski Ewa Rzeźnicka i Ewa Ciepła
Ulica i nr domu:
Udzieli 1 -7 a

Od 11 marca 2012 Żerniki

Telefon:
71 349 73 31

Jak ktoś skorzystał z usług tej firmy, to może napisać recenzję lub wrażenia z pobytu. Do czego serdecznie zapraszam jako wieloletni mieszkaniec osiedla Żerniki.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Invitation Firmy Wrocław.