I love Sushi Wrocław Grabiszyńska

by Darek
(Wrocław Żernicka 215)

Zestaw Sushi z I love Sushi

Zestaw Sushi z I love Sushi

Tą knajpkę z japońskim jedzeniem poznałem przez przypadek. Ktoś zaprosił mnie na szybki posiłek, a "I love Sushi" było po drodze do mojego domu. Od tego czasu jestem wierny ich Sushi, chociaż próbowałem również posiłków z innych restauracji.

Nie mam zbytniego doświadczenia z Sushi, ale to z Grabiszyńskiej (w budynku Verona) podchodzi mi najbardziej ze wszystkich, które kosztowałem.

Nawet jest w moim mniemaniu lepsze od serwowanego przez kucharzy japońskich, zatrudnionych w innych knajpkach w centrum miasta. Nie podchodzi mi totalnie Sushi robione w Magnolii, chociaż moja Żona się nim zajada.

Jak chcesz sprawdzić moją rekomendację, to musisz się jakoś z nimi skontaktować. Przy większych ilościach nie ma problemów z dowozem. Jednak przy zamówieniach telefonicznych potrafią nieco zmienić menu.

Jak już trafiłeś do tej restauracji, to warto skosztować oryginalnego piwa z dalekiego wschodu. Jest również Heineken oraz jakieś orientalne herbaty, parzone wg ichnich receptur.


Dane kontaktowe:
I love sushi  
4,512 opinii z Google
Restauracja Sushi · 4,8 km
Adres: Grabiszyńska 235, 53-235 Wrocław
Telefon:664 111 237
Godziny: Dzisiaj otwarte · 12:00–22:00

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Restauracje we Wrocławiu lub twoim mieście!!.