Opinia o restauracji Casablanka w Lądku Zdroju

by Dariusz Kraśnicki
(Wrocław)

Widoczek na wnętrze restauracji Casablanka w Lądku Zdrój

Widoczek na wnętrze restauracji Casablanka w Lądku Zdrój

Zapoznaj się z moją opinią o restauracji Casablanka w Lądku Zdroju.

Tą knajpkę poznałem kilka lat temu. Wcześniej jej właściciele zajmowali się nieistniejącą już restauracją Duet (zaledwie kilkadziesiąt metrów dalej).Przeprowadzka na ulicę Cienistą w Lądku wyszła tej knajpce na dobre. Przede wszystkim jest fajny ogródek tuż przy ulicy, ale odsłonięty gęstą zielenią od wzroku kuracjuszy.

Tradycyjnie do tej knajpki przychodzę na świeżego pstrąga, ale inne dania też przypadły mi do gustu. Na jedzenie nie czekasz zbyt długo, jest bardzo smaczne, a ten czas możesz wypełnić sobie pijąc piwko lub inny napój, który sobie wybrałeś.


Z reguły na zmianę biorę rybę oraz jakieś danie mięsne. Do tego spore porcje surówek i jakiś ziemniaków w różnej postaci. Jeżeli pogoda nie dopisuje możesz posiedzieć wewnątrz Casablanki. Zdarza się to czasem, kiedy przyjdzie jakaś letnia burza, a opady deszczu uniemożliwiają jakiś spacer po okolicy lub skorzystanie z ogródka piwnego.

Ceny w tej restauracji są wyjątkowo umiarkowane, nawet w porównaniu do lokali za rogiem. Obsługa bardzo miła i starająca się dogodzić wszystkim gustom.


Małym minusem jest kompletny brak promocji tego lokalu gastronomicznego w internecie. Jak nie znasz tej knajpki wcześniej, to raczej masz małe szanse, aby od razu do niej trafić. A w sumie warto, bo serwują chyba najlepszego pstrąga w Lądku.


Jak masz jakąś swoją opinię w temacie jedzenia, które tam zjadłeś lub paru chwil spędzonych pod ich dachem, to serdecznie Cię zapraszam do komentarza. Być może pomoże to rozpropagować ten lokal wśród większego grona kuracjuszy lub turystów odwiedzających ten zakątek Ziemi Kłodzkiej.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Odkryj Lądek Zdrój i Ziemię Kłodzką!!.