Opinie o latarce Mactronic

by Dariusz Kraśnicki
(Wrocław Żernicka)

Ponieważ miałem w swoim życiu kilka sytuacji, gdzie brak latarki znacznie utrudnił mi życie, postanowiłem dać krótką opinię o latarce firmy Mactronic, której od pewnego czasu jestem właścicielem.

Jak na razie jestem z niej zadowolony, a opinię i krótką recenzję pozwoliłem sobie dać w krótkim filmiku, który możesz obejrzeć poniżej.
Szczególnie dużo problemów stwarza brak jakiegoś niezależnego źródła światła w przypadku pobytu gdzieś poza domem, w miejscu odległym lub mało uczęszczanym przez ludzi.

W moim przypadku kilka razy miałem problemy z samochodem, a brak latarki skutecznie uniemożliwiał mi jakiekolwiek działania, aby doprowadzić auto do stanu używalności.

W końcu zdobyłem się na odrobinę śmiałości i poszedłem do znajomej firmy Mactronic we Wrocławiu /na terenie byłego Pilmetu/ i dostałem w prezencie olbrzymią latarkę, która rozwiązuje skutecznie na dzień dzisiejszy, moje problemy z awaryjnym oświetleniem samochodu.
Opinie o latarce samochodowej Mactronic
Jest ona bardzo intuicyjna w obsłudze, akumulator zapewnia długi okres nieprzerwanej pracy tego urządzenia, a parę drobiazgów czyni tą samochodową latarkę naprawdę Cool.

Niestety, zaaferowany jej zaletami, zapomniałem nawet zapytać, jaki to jest model.

Oprócz głównego reflektora /chyba z ksenonową żarówką/ jest mała diodowa lampka, która umożliwia oświetlenie mniejszych powierzchni.

Od 11 lutego 2013 Latarki Mactronic

Sprzęt ten można ze spokojem zastosować jako szperacz, a także zrobić jako stacjonarną lampę wieszając go na fabrycznym uchwycie.

Latarka jest zasilana akumulatorem, co w mojej opinii pozwala zaoszczędzić na bateriach. W zestawie masz ładowarkę chińskiej produkcji, którą możesz go naładować, kiedy masz dostęp do prądu.

Również jest dostępna ładowarka samochodowa, którą możesz podłączyć do zapalniczki w twoim aucie.
Od 11 lutego 2013 Latarki Mactronic

Jeżeli masz jakąś swoją odmienną opinię na temat tego sprzętu firmy Mactronic, to zapraszam Cię do komentarza. Może kupiłeś coś innego i chcesz zaprezentować jego zalety szerszemu gronu użytkowników.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Invitation Firmy Wrocław.