Pokoje Goscinne
Szarotka Ladek Zdroj

by Darek
(Lądek Zdrój Górzysta 6)

Pokoje gościnne  Lądek Zdrój Szarotka

Pokoje gościnne Lądek Zdrój Szarotka

Pokoje Gościnne Szarotka Lądek Zdrój tanie noclegi w pensjonacie i kwatery prywatne.
Naprawdę ciekawa alternatywa dla hoteli w okolicy.

Pokoje Gościnne Szarotka
Górzysta 6, 57-540 Lądek-Zdrój
74 814 64 19 ‎


Bardzo wiele osób chcąc podreperować swoje zdrowie, chce skorzystać z uzdrowiska jakim jest Lądek Zdrój. Cieszy się ono nie zwykle ogromną popularnością zarówno wśród osób starszych jak i także wśród młodzieży którzy chcą się wyciszyć, oraz zrelaksować. Najczęściej takie uzdrowisko jakim jest Lądek Zdrój odwiedzamy wtedy kiedy cierpimy na choroby układu trawiennego, układu krążenia, choroby reumatyczne, oraz bardzo wiele innych. Uzdrowisko Lądek Zdrój cieszy się bardzo dużą popularnością dzięki swojemu lecznictwu które oparte jest na wykorzystaniu wód termalnych, a z własnego doświadczenia wiem, że wpływają one bardzo pozytywne i leczniczo na nasz organizm.

Dzisiaj jeśli zdecydujemy się na pobyt w tym właśnie uzdrowisku powinniśmy pomyśleć o wcześniejszym zarezerwowaniu pokoju gościnnego, tak abyśmy mogli w nim odpocząć nie tylko po zabiegach leczniczych ale także na przykład po zwiedzaniu uzdrowiska. Ja osobiście wybrałam pokoje gościnne Szarotka z których byłam bardzo zadowolona, ponieważ posiadają one pokoje z aneksem kuchennym, zapewniają nam odpowiedni komfort, a także znajdziemy w nich potrzebne dla nas wyposażenie. Pokoje znajdują się na terenie zamkniętym posiadają duży parking, a także jeśli będziemy mieli na to ochotę miejsce do grillowania, czy też miejsce na ognisko. /


Powinniśmy pamiętać, że chętnych osób na takie pokoje jest bardzo wiele, i musimy o wiele wcześniej dokonać ich rezerwacji, tak abyśmy po przyjeździe mogli już w nim spokojnie odpocząć. Każda osoba która chce skorzystać z uroków tego uzdrowiska na pewno także powinna zwiedzić nie tylko samo uzdrowisko, które położone jest w przepięknym miejscu, ale także jego okolice, i liczne zabytki jakie znajdziemy w Lądku Zdroju.

Będąc w Lądku Zdroju na pewno powinniście skorzystać z takich pokoi gościnnych jakimi są pokoje Szarotka w których to każdy z nas znajdzie odpowiednie warunki do relaksu, oraz komfortowego wypoczynku. Podczas naszego pobytu w pokojach gościnnych Szarotka mieliśmy okazję przybywać w bardzo kameralnych warunkach, gdzie panowała cisza, a pokoje położone są w spokojnej okolicy.


Pokoje Szarotka położone są bardzo blisko centrum i na pewno korzystając z nich mamy bliski dostęp nie tylko do sanatorium, do basenu, ale i również zawsze macie możliwość wybrania się do centrum gdzie znajdziemy wiele ciekawych atrakcji.

Wielu kuracjuszy wybierając się na zabiegi do Lądek Zdrój na pewno liczy także na aktywne spędzenie swojego wolnego czasu jaki to im pozostaje. Bardzo dobrym sposobem na spędzenie waszego czasu na pewno będzie Lądecki szlak spacerowy lub wyprawa do Trojaka która według mnie jest bardzo dobrym sposobem na spędzenie naszego wolnego czasu, a także podziwianie przepięknych widoków jakimi jest chodź by panorama Gór Złotych, Bialskich które zobaczymy przy dobrej widoczności.

Jeśli chcemy wybrać się na zwiedzanie Trojaka powinniście zarezerwować sobie sporą część naszego przed popołudnia ponieważ bardzo często taka wyprawa zajmuje nam około czterech godzin. Warte jest to na pewno naszego wysiłku aby zobaczyć widok jaki czeka na nas z tarasu widokowego na Trojaku.

Od Lądek Zdrój i Ziemia Kłodzka 2010

Dzisiaj każdy z nas powinien dbać o swoje zdrowie korzystając także z takich zabiegów jakie znajdziecie w uzdrowisku Lądek Zdrój, ale na pewno dobrze wiemy że nie tylko same zabiegi będą dla nas wskazane i pomocne, ale także długie spacery podczas których możemy dotleniać się świeżym górskim powietrzem.

Warto zadbać o nasze zdrowie ponieważ powinniśmy pamiętać że mamy je tylko jedno i na pewno jeśli o nie odpowiednio nie zadbamy nie będzie ono dobre i możemy na nie narzekać.

Poniżej moja małżonka na Ryneczku w Lądku Zdrój.
Rynek w Lądku Zdrój

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Odkryj Lądek Zdrój i Ziemię Kłodzką!!.