Pracownia Psychologii Transportu
Kmicica 3

by Darek
(Wrocław 54-514 Kmicica 3)

Medycyna Pracy Wrocław ul Żernicka 215

Medycyna Pracy Wrocław ul Żernicka 215

Pracownia Psychologii Transportu 54-514 przy ulicy Kmicica 3 od samego początku wyróżniała się sprawnym wykonaniem psychotestów przy jednoczesnym wysokim standardzie świadczonych usług.

Powstała ona w 2005 roku jako rozszerzenie zakresu działalności Gabinetu Medycyny Pracy doktora Dariusza Kraśnickiego, mieszczącego się przy tej samej ulicy.

Już od samego początku pozwoliło to na kompleksowe podejście do problemu badanych kierowców, jakim była konieczność wysyłania ich na badania psychotechniczne do innych ośrodków we Wrocławiu.

Taki system zdecydowanie znalazł uznanie wśród pracowników transportu i wkrótce stała się ona wiodącą pracownią psychologiczną w zachodniej części Wrocławia, przyciągając szybką obsługą oraz niską ceną osoby z pozostałych części stolicy Dolnego Śląska.

Oczywiście sukces nie przyszedł łatwo. Na początku trzeba było na niego po prostu zapracować. W systemie istotna jest bezproblemowa rejestracja pod telefonami 601 775 123 oraz 693 775 123. Skierowania na badania można również wysłać wstępnie faksem lub mailem.

Pozwala to obu stronom przygotować się organizacyjnie do wykonania badań. Personel ma przygotowane dane do rachunków i wie ilu osób może się spodziewać, natomiast kierowcom jest udzielana podstawowa informacja, czego mogą się spodziewać podczas badań, na którą godzinę powinni przyjść oraz można rozwiać wszelakie wątpliwości dotyczące przeprowadzenia psychotestów.

Od Pracownia Psychologii Transportu we Wrocławiu

Jak na razie system sprawnej obsługi klienta się sprawdza. Z roku na rok w Pracowni na 54-514 Kmicica 3 przybywa ich coraz więcej. Część zachęcona jest ofertą w internecie, część dowiedziała się od swoich kolegów przysłowiową pocztą pantoflową i przyjeżdża osobiście sprawdzić, czy plotki mają jakieś potwierdzenie w rzeczywistości.
Od Pracownia Psychologii Transportu we Wrocławiu

Z dotychczasowego doświadczenia należy stwierdzić, że osoby które zdecydowały się na odwiedzenie naszej Pracowni Psychologii Kierowców bardzo często do niej powracają. Wysoki poziom usług za rozsądną cenę robi swoje, a do tego dochodzi oszczędność czasu, ponieważ dr Dariusz Kraśnicki przy okazji oferuje badania lekarskie do świadectwa kwalifikacji, w swojej nowo otwartej Przychodni Medycyny Pracy na 54-510 Żernickiej 215.


Rejestracja telefoniczna jest ta sama 601 775 123, aczkolwiek dochodzi drugi numer faksu 71 349 38 69. Oba miejsca są w odległości kilkuminutowego spaceru od siebie i zaraz po zrobieniu psychotestów, z pozytywnym wynikiem orzeczenia psychologicznego można pójść na Żernicka 215, aby dokończyć badania lekarskie.

W ten sposób w ciągu krótkiego czasu kierowca zawodowy, który ukończył szkolenie okresowe lub kurs kwalifikacji wstępnej, ma załatwiony komplet dokumentów do wydziału komunikacji oraz może spokojnie uzyskać wpis do prawka unijnego /czyli kod 95/.


Z innych ciekawych psychotestów, które proponujemy, niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się badania do pozwolenia na broń. Jako nieliczni oferujemy w jednym czasie badanie przez lekarza psychiatrę, okulistę oraz uprawnionego do badań na broń, jak również konsultację psychologa z tymi uprawnieniami.

Nie jest to proste, ponieważ jednoczasowo trzeba zgrać pięć osób, ale jak na razie nam się to udaje.

Psychotesty dla przedstawicieli handlowych oraz innych pracowników służbowo poruszający się autem kategorii B również nie stanowią problemu dla Pracowni Psychologii Kierowców na Kmicica 3.
w jednym czasie podczas badania wstępnego można wykonać konsultację okulistyczną, neurologiczną, psychologa transportu oraz na samym końcu lekarza uprawnionego do badań kierowców.


Jak wspomniałem wcześniej, nie jest to łatwe, ale przy dobrej organizacji pracy możliwe do zrealizowania.

Badania za punkty i po alkoholu: Obowiązkowo musimy skierowanie, które jest podstawą rozpoczęcia procedury badania. Nie prowadzimy jednak badań odwoławczych dla tej grupy kierowców po wykroczeniach drogowych. Jest to pewną niedogodnością, ale zapotrzebowanie na tego typu usługę nie jest zbyt duże.

Badania detektywów do licencji przeprowadza się raz na trzy lata. Policja wydaje stosowne skierowanie, a opinia psychologiczna stanowi część konsultacji, które są wymagane przez lekarza medycyny pracy, wydającego orzeczenie końcowe, które zainteresowany musi złożyć do danej komendy Policji.


Badania zawodów prawniczych na podstawie ustawy o sądach powszechnych przeprowadza psycholog uprawniony do badań na broń. Również wystawia stosowną opinię. Również obowiązuje badanie lekarza medycyny pracy. Czyli przed rozpoczęciem aplikacji sędziowskiej, prokuratorskiej, komornika, zawodu syndyka czy kuratora sądowego musimy się pofatygować do psychologa

Badanie do materiałów wybuchowych: również podobne wymagania jak dla prawników.


Na sam koniec dane adresowe mojej Firmy
Badania psychotechniczne kierowców Psychotesty dr Kraśnicki
Kmicica 3, 54-514 Wrocław
71 353 92 75 (Faks) ‎
telefon 693 775 123
Badania i psychotesty kierowców we Wrocławiu na Kmicica 3

www.PsychotestyKierowcow.pl

Comments for Pracownia Psychologii Transportu
Kmicica 3

Average Rating starstarstarstarstar

Click here to add your own comments

Aug 08, 2011
Rating
starstarstarstarstar
Pracownia Psychologii Kierowcow
by: Darek Kraśnicki

Serdecznie zapraszam do mojej pracowni psychologicznej, która już od wielu lat służy wrocławskim oraz dolnośląskim kierowcom. Badania staramy się przeprowadzić w ten sposób, aby stanowiły one jak najmniejsze obciążenie czasowe dla badanych kierowców. Nie jest to często łatwe, ponieważ poziom sprawności umysłowej każdego z nas jest różny jak również predyspozycje psychiczne w dniu przeprowadzania psychotestów. Tym nie mniej kompromis pomiędzy wysoką jakością usługi oraz potrzebą kierowcy zrobienia tego szybko jest zachowany. Z pewnością moja firma na 54-514 Kmicica 3 we Wrocławiu trwale wkomponowała się w miejscowy rynek tego typu usług, Kierowców ją odwiedzających przybywa z roku na rok, a zapotrzebowanie na najwyższą jakość nie maleje. Jakie są perspektywy?
Raczej orzecznictwo psychologiczne będzie się wkradało w coraz szersze dziedziny naszego życia. W tym przypadku sprawa dotyczy bezpieczeństwa ruchu drogowego, więc jest łatwa do uzasadnienia, ale rok 1984 Georga Orwella przybliża się do nas coraz bliżej. Jeżeli nie wystraszył cię jeszcze mój komentarz serdecznie zapraszam do rejestracji przez telefon 601 775 123 lub faks 71 35 39 275 .
Same badania odbywają się na Kmicica 3
Dariusz Kraśnicki właściciel tej firmy zaprasza serdecznie do odwiedzenie przy okazji badań psychotechnicznych jego skromnej placówki na zachodnich przedmieściach Wrocławia. W chwili obecnej dobry dojazd nowo otwartą Autostradową Obwodnicą Wrocławia.

Click here to add your own comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Invitation Firmy Wrocław.