Restauracja Česká we Wrocławiu

by Darek
(Wrocław Żerniki)

Restauracja Ceska we Wrocławiu

Restauracja Ceska we Wrocławiu

Jeżeli lubisz czeską kuchnię popitą czeskim piwem, to restauracja Česká na ulicy Świdnickiej we Wrocławiu jest dla Ciebie!!


Zaczęliśmy skromnie od piwa Pilsner z Tanków, podanego w tradycyjny sposób, aby skończyć na sznyclu cielęcym „TELECÍ ŘÍZEK“ oraz jakimś daniu z kurczakiem “KUŘE NA PAPRICE”

Lokal był zaledwie kilka dni po otwarciu, więc wszystko błyszczało nowością i świeżością,gości było pełno, a personel uwijał się jak w ukropie.

Spędziliśmy z Żoną mile kilka godzin, a knajpkę mogę polecić każdemu, kto nie czuje urazy do naszych południowych sąsiadów, a przy okazji lubi dobrze zjeść.


Dane adresowe, jak zamierzasz odwiedzić tą restaurację:

Wrocław
tel: 602 222 777
email: wroclaw@ceska.pl
adres: ul. Świdnicka 8a, Wrocław

godziny otwarcia: 7 dni w tygodniu
Pn-Czw od 11:00-23:00
Pt od 11:00-24:00
Sb od 12:00-24:00
Nd od 12:00-22:00


Z pewnością dzień w jakim odwiedziliśmy ten lokal gastronomiczny był szczególny. Kilka dni po wejściu na lokalny rynek. Personel pełen wigoru i chęci do działania.

Jeżeli dalej (po listopadzie 2015) masz takie samo wrażenie, to napisz o tym w komentarzach pod tym artykułem. Pomoże to z pewnością innym amatorom tej kuchni podjąć właściwą decyzję.

Przy olbrzymiej ilości knajpek w każdym większym mieście oraz zażartej konkurencji w branży gastronomicznej często nie jest łatwo wybrać coś sensownego.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Restauracje we Wrocławiu lub twoim mieście!!.