Restauracja Grande Grill w Krakowie

by Darek
(Wrocław)

Jedzenie w restauracji Grande Grill

Jedzenie w restauracji Grande Grill

Do tej knajpki trafiliśmy poniekąd przypadkowo. Chcieliśmy szybko zjeść obiad, a nagle zaczął padać deszcz. Nie było większego wyboru i trzeba było wybrać restaurację jak najbliżej naszego miejsca pobytu. Tak czy owak, nie żałuję ani jednej chili w niej spędzonej. Zjadłem z Żoną porządny obiad, a przy okazji nakręciłem parę filmików, które możesz sobie zobaczyć i skomentować.

Knajpki w Krakowie, a szczególnie te koło/w Rynku mają swój niepowtarzalny urok i chociaż jedzenie w nich jest podobne, to zawsze zostaniesz czymś mile zaskoczony.Jeżeli interesują Cię namiary na ten lokal, to masz je poniżej. Koniecznie napisz, czy moje wrażenia pokrywają się z Twoimi. Recenzje mają "mieszane", więc było zarówno kilka osób niezadowolonych, jak i ukontentowanych z ich serwisu.Grande Grill Steakhouse & Bar  
3,611 opinii z Google
Steakhouse
Adres: Rynek Główny 16, 31-008 Kraków
Telefon:12 424 96 21
Godziny:
Dzisiaj otwarte · 12:00–23:00
Oczywiście stołowanie się po restauracjach nie jest najtańsze i Grande Grill nie jest tutaj wyjątkiem. Mimo wszystko zachęcem Cię do odwiedzenia tego miejsca oraz pokosztowania ich kuchni.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Restauracje we Wrocławiu lub twoim mieście!!.