Restauracja Letnia w ZOO opinia Konsumenta

by Darek
(Wrocław Restauracja Letnia)

Zachęcony recenzją i dobrą opinią o Restauracji Letniej zamieszczonej na moim blogu, postanowiłem sprawdzić na ile opis internauty jest zgodny z prawdą.

Po kilkugodzinnym oglądaniu zwierzaków weszliśmy z małżonką do tego obiektu. Normalnie zjedlibyśmy coś na mieście, ale w tym przypadku daliśmy restauracji letniej szansę.

Muszę przyznać, że nie spodziewałem się, że jest tyle miejsca w środku. Wystrój wnętrza jest bardzo ciekawy. Rogi różnych zwierząt na suficie robią wrażenie, na ścianach jakieś rycerskie tarcze /każda inna/ i Pan sprzątający salę po jakiejś imprezie.

Był to chyba początek sezonu, Kelnerka w miarę szybko przyjęła zamówienie, a po kilkunastu minutach na stole znalazł się upragniony obiad. Jedynym mankamentem była zmiana menu, bo zabrakło jakiegoś dania wieprzowego.

Dotyczyło to mojej skromnej osoby, bo Żona zamówiła coś z kurczaka. Moja wieprzowina zmieniła się w wołowinę, ale wszystko smakowało OK.

Ponieważ byłem kierowcą naszego autka, musiałem zadowolić się Coca Colą, chociaż miałem ochotę na kilka piwek.

Obiad zniknął z talerzy bardzo szybko, napoje gazowane również. Dawno Żona nie jadła tak delikatnego drobiu. W moim przypadku wszystko było w porządku, poza zbyt mocno przysmażoną cebulą. Mam nadzieję, że był to błąd w sztuce, a nie danie z poprzedniej imprezy.

Tak czy owak opinię o tej letniej Restauracji mam pozytywną i tylko mogę zaprosić wszystkich miłośników wrocławskiego Zoo do jej odwiedzenia. Muszą jednak delikatniej przysmażać cebulę, jeżeli chcą abym to danie zamawiał częściej.

Jeżeli ktoś się z tym nie zgadza, to może napisać swoją opinię konsumenta /również na tym blogu/.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Restauracje we Wrocławiu lub twoim mieście!!.