Restauracja Sioux w Magnolii

by Darek Kraśnicki
(Wrocław Żernicka 215)

Od 18 lutego 2012 Restauracja Sioux
Restaurację Sioux w Magnolii mijałem kilka razy. Trudno nie zobaczyć Indianina strzegącego jej wejścia, a zarazem zapraszającego do odwiedzenia tego lokalu gastronomicznego. W sąsiedztwie jest Kino oraz McDonald's
Indianin przed Restauracją Sioux
Pewnego razu Żona zdecydowała, że spędzimy tam sobotnie popołudnie i musiałem się podporządkować jej woli. Magnolia jest jednym z najbliższych centrów handlowych od mojego domku, więc dojazd taksówką nie stanowił jakiegoś obciążenia finansowego.
Od 18 lutego 2012 Restauracja Sioux

Pomimo soboty i sporej ilości gości, szybko znaleźliśmy jakieś wolne miejsce, a kelner jeszcze szybciej odebrał zamówienie. Generalnie dania są wzorowane na kuchni amerykańskiej /przynajmniej jeżeli chodzi o nazwy/.
Od 18 lutego 2012 Restauracja Sioux

Zamówiłem jakiś przysmak z Arizony i chociaż niczego takiego nie pamiętam z pobytu w tym stanie USA, to zjadłem go bardzo szybko, co będzie widać na załączonych obrazkach.
Od 18 lutego 2012 Restauracja Sioux

Do tego parę piwek Heineken. Jedyne nieszczęście, to takie, że wykończyliśmy całą beczkę. Czyli musieliśmy skończyć na trunku z małych butelek.
Czas mijał sympatycznie, aż w końcu trzeba było kończyć naszą tam wizytę. Na koniec spróbowałem deseru z szarlotką i trzeba było przejść do mniej przyjemnej sprawy, czyli zapłacenia rachunku.
Od 18 lutego 2012 Restauracja Sioux

Jednak za sympatyczną usługę mały napiwek nie stanowił większego problemu. Kibelek z którego skorzystała Żona nawet czysty. Jedyny problem jaki zauważyłem, to kufle do piwa myte w zmywarce.
Ten sprzęt wymaga małej regulacji, bo na szklankach są małe zacieki i chyba nieco przekłada się na posmak piwa.
Restauracja Sioux we Wrocławiu
Koniec narzekania. Jeżeli ktoś chce zobaczyć wystrój tej knajpki, to musi sprawdzić samemu. Jeżeli masz inne zdanie niż moje /jestem krytykiem domorosłym/, to możesz coś napisać.
Od 18 lutego 2012 Restauracja Sioux

Na wszelki wypadek dane kontaktowe do tego lokalu gastronomicznego:

Restauracja Sioux

Legnicka 58, 54-001 Wrocław
71 338 51 15
Od 18 lutego 2012 Restauracja Sioux

Na koniec mały widoczek na okolice tej knajpki
Od 18 lutego 2012 Restauracja Sioux

Comments for Restauracja Sioux w Magnolii

Average Rating starstarstarstarstar

Click here to add your own comments

Mar 07, 2012
Rating
starstarstarstarstar
Kurka wodna!
by: Robert

Ochrona nie płakała że nie można fotek robić? Kurcze - mam materiały a nie mogę się jakoś za nie zabrać...chyba przez zmianę cyklu pracy... nie obiecuję - bo obiecanki cacanki a głupiemu stoi - lecz postaram się poprawić...I tu składam Samokrytykę przed Organem Orzekającym...

Click here to add your own comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Restauracje we Wrocławiu lub twoim mieście!!.