Restauracje Rynek Wroclaw

by Darek
(Wrocław)

Rynek we Wrocławiu jest siedzibą niezliczonej ilości restauracji, knajpek czy jakiś innych lokali gastronomicznych.

Z kamerą odwiedziliśmy zaledwie kilka z nich i jak na razie wrażenia są pozytywne. Były zarówno lokale droższe jak i tańsze, ale generalnie trzeba liczyć, że dostajemy to, za co płacimy.

Pierwszą z odwiedzonych była Restauracja Grecka, którą można zobaczyć na tym filmiku. Jedzenie było smaczne i obfite.

Jedzenie było niedrogie i smaczne. Tak szczerze mówiąc było go nawet za dużo.

Z uwagi na niskie ceny trzeba się liczyć z większą ilością gości w tym lokalu. Tym nie mniej po kilku piwach nie robi to większej różnicy.

Restauracja Włoska sąsiaduje z Grecką i również jest warta polecenia jako miejsce na obiad czy miłe spotkanie towarzyskie.


Obsługa była bardzo miła, a na koniec dostaliśmy bonus od Szefa Kuchni. Był to jakiś słodki drink, nieco trudny do wypicia, ale bardzo sympatycznie kończący pobyt.

Jest nieco drożej niż w restauracji obok, ale miałem wrażenie, że posiłek był nieco smaczniejszy, aczkolwiek mniejszy objętościowo.

Mogę tylko polecić to restaurację w Rynku jako miejsce na sympatyczne spędzenie paru chwil w miłym gronie.

Na koniec filmik pokazujący ciekawe miejsce, ale tylko czasowo związane z Rynkiem. Podczas imprezy natknęliśmy się na stragan z piwem knajpki Czeski Raj.

Tak miło mi się tam siedziało, że postanowiłem dołączyć filmik do tego artykułu. Zapraszam na sam koniec do komentarzy i zamieszczania swoich opinii oraz recenzji z różnych lokali gastronomicznych z Rynku we Wrocławiu.Rynek we Wrocku jest naprawdę ciekawym miejscem i nie jesteśmy już ubogimi krewnymi Europy, jeżeli chodzi o knajpki czy inne atrakcje turystyczne w Centrum naszego Miasta.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Restauracje we Wrocławiu lub twoim mieście!!.