Rezydencja Grawert w Lądku Zdroju

by Dariusz Kraśnicki
(Wrocław Żernicka 215)

Widok na pensjonat Grawert od strony parkingu

Widok na pensjonat Grawert od strony parkingu

Rezydencja Grawert -ciekawe miejsce noclegowe w Lądku Zdrój dla Turysty nieco bardziej wymagającego podczas swoich podróży. Lądek Zdrój odwiedzałem wielokrotnie, śpiąc po różnych hotelikach lub pokojach gościnnych.

Parę lat temu zwrócił moją uwagę remont byłego wojskowego przedszkola na ulicy Lipowej, niedaleko kościoła oraz parku, nad samą Białą Lądecką. Ciągnął się dość długo, ale widać było postęp robót.


Pewnego razu szukając czegoś nowego jako noclegu, natknęliśmy się na ofertę Pensjonatu Grawert. Szybko się zorientowałem, że jest to nowo otwarty luksusowy hotelik, który dopiero co został otwarty.

Na miejscu miłe zaskoczenie. Parking, na którym możesz zostawić swoje auto. Pokoiki bardzo miłe, nawiązujące wystrojem do filmu "Przeminęło z Wiatrem". Nam się po raz kolejny trafił Apartament Scarlett.


Obecni Właściciele przenieśli swoje doświadczenia z branży hotelowej, które nabyli pracując wcześniej kilkanaście lat w USA, i przeszczepili je na grunt polski.

Pokoiki bardzo wygodne i obszerne. Wszystkie wygody niezbędne wędrowcowi znajdziesz na miejscu. Bezpłatny dostęp do internetu pozwoli Ci na wgranie zdjęć z wycieczek od razu na Facebooka czy inny portal. Wszędzie czysto i schludnie.


Śniadanie w cenie pokoju, ale również możesz zjeść obiad lub posiedzieć wieczorem przy piwku w hotelowej restauracji. Właściciele niezwykle mili, chcący abyś się czuł jak u siebie w domu.

Z hotelu masz dobrą bazę wypadową na całą Kotlinę Kłodzką oraz Javornik w Czechach. Jak lubisz piesze wycieczki, to warto zwiedzić okolice Lądka lub poszwędać się po miejscowych knajpkach lub atrakcjach turystycznych.

Niestety, każdy pobyt musi się kiedyś skończyć. Po kilku dniach wróciliśmy do Wrocławia, ale na pewno odwiedzimy Grawert ponownie.


Jak Cię ten hotelik zainteresował, to masz poniżej mapkę ze wskazówkami dojazdu. Jednak nawet mój najlepszy opis nie zastąpi Ci odwiedzenia tego miejsca osobiście!!

Lipowa 4,57-540 Lądek-Zdrój
rezydencjagrawert.pl
74 814 60 79

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Odkryj Lądek Zdrój i Ziemię Kłodzką!!.