Super drinki w najlepszym Pubie we Wrocławiu

by Darek
(Wrocław Żernicka 215)

Ciekawy tropikalny super drink

Ciekawy tropikalny super drink

Wydawałoby się, że idąc do knajpki, którą znasz od lat, to nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć. Wybierając się do Pubu Lissa we wrocławskiej Leśnicy, gdzieś na początku sierpnia 2015 roku, nie mieliśmy jakiś sprecyzowanych planów.

Miało się skończyć tradycyjnie obiadem przy paru piwkach. Tego dnia jednak przyszła nam ochota na małe "eksperymenty". Postanowiliśmy popróbować nowych drinków, które pojawiły się w "Menu".

Mieszanie różnych napojów alkoholowych jest trochę loterią, która może się skończyć "kacem gigantem", a w najlepszym razie okrutnym bólem głowy.

Tym razem postanowiliśmy nie szaleć, tylko wypić kilka najlepszych drinków zaraz po konsumpcji obiadu, a potem grzecznie pójść do domku.
Oczywiście, z szybkiego pójścia do domu nic nie wyszło, a przegląd tego, co wypiliśmy możesz zobaczyć na filmiku oraz paru okolicznościowych zdjęciach.

Napoje wyglądają bardzo ładnie, zdjęcia pasują do jakiś portali społecznościowych, a co najważniejsze "dobrze wchodzą". Na drugi dzień nie miałem żadnych sensacji związanych z dolegliwościami żołądkowymi czy bólem głowy. Po prostu czułem się OK.


Tak więc miły wieczór spędzony 1 sierpnia w Pubie Lissa mogę zaliczyć do udanych. Czy jest to miejsce dla Ciebie lub najlepszy Pub we Wrocławiu? Niestety bez osobistej wizyty i pokosztowania ich drinków odpowiedź zawsze będzie niepełna.
Lissa jest raczej miejscem dla osób, które chcą spędzić parę miłych chwil, w innej knajpce niż lokale w Rynku czy Centrum Wrocławia. Problemem może być dojazd, bo Leśnica nie jest zbyt blisko, ale jak już się zdecydujesz na wyprawę, to nie będziesz żałował ani jednej chwili spędzonej tutaj.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Restauracje we Wrocławiu lub twoim mieście!!.