Obchody 10 lecia na Torze Rakietowa

by Darek
(Wrocław Żerniki)

Obchody 10 lecia OSK Kursant na Torze Rakietowa. 24 września 2010 roku szefostwo szkoły zorganizowało imprezę integracyjno rocznicową na wspomnianym torze szkoleniowym.

O ile wybitnie nie pasował mi termin, to samego pobytu nie żałuję w ogóle. Jak przystało na szkołę jazdy atrakcje były typowo motoryzacyjne i związane z doskonaleniem techniki jazdy.

Powstał z tego ciekawy materiał filmowy, który za chwilę zaprezentuję. Największą atrakcją były wyścigi gocartów. Atmosfera od półfinału stała się wybitnie sportowa, a Panie i Panowie dawali z siebie i powierzonych maszyn wszystko.

Na sam koniec część nieoficjalna z przyjemnym poczęstunkiem oraz wręczeniem dyplomów dla zwycięzców oraz wyróżniającego się personelu.

Niestety była to dość długa lista, ale pod presją pełnych stołów poszło w miarę szybko. Czas nikomu nie dłużył się przy stole biesiadnym, a niestety do domu trzeba było szybko wracać. Na koniec zapraszam do obejrzenia mojej relacji z tych obchodów.

Drugi filmik z rakietowej!!


Można dodać swój film lub skomentować obchody dekady istnienia Kursanta.Następna równa rocznica dopiero za 10 lat, chociaż szefostwo obiecało coś równie atrakcyjnego znacznie szybciej.
Można tylko trzymać za słowo !!

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Kursant Nauka Jazdy Wrocław.