Szkoły jazdy dla Kursantów we Wrocławiu.

Prawo jazdy dla Kursantów to różne szkoły nauka jazdy we Wrocławiu. Część jest  firmami powszechnie znanymi wszystkim, którzy po prostu chcą zdać prawko za pierwszym razem.


Z małej nikomu ponad 15 lat temu szkółki jazdy i jednego samochodu stali się w ciągu ostatniej dekady chyba największą szkołą jazdy w Polsce. Sukces był w sumie prosty. Po prostu postawili do bólu na jakość szkolenia i już po sześciu latach mieli największą zdawalność we Wrocławiu.

Od Szkoła Jazdy Kursant Wrocław

Pomimo drastycznego przypływu liczby szkolonych /grubo ponad tysiąc osób w ciągu półrocza/ ciągle są w czołówce, a różnice pomiędzy liderami wynoszą zaledwie kilka punktów procentowych.


Stopniowo działalność została rozszerzona o szkolenia kierowców zawodowych /świadectwo kwalifikacji/, kursy na wózki widłowe, operatorów żurawia HDS oraz wiele, wiele innych do sprawdzenia na stronie firmowej tego ośrodka szkolenia.

Jako pierwsi docenili rolę lokalizacji w tak zwanej strefie egzaminacyjnej Word, właściwej reklamy, oflagowania swoich pojazdów oraz szerokiego otwarcia na wszelakie potrzeby swoich "kursantów", nie tylko związane bezpośrednio ze szkoleniem czy prawem jazdy.

Jest to jedna z nielicznych firm, które znam osobiście i której nie boję się polecić moim znajomym. Trudna sytuacja na rynku nauki jazdy spowodowała, że szybko znaleźli swoich naśladowców pod względem swoich kluczowych pomysłów.


Od Szkoła Jazdy Kursant Wrocław

Pomimo tego są zawsze o "barani skok" przed konkurencją, ze świeżymi pomysłami jak zwiększyć jakość szkolenia oraz przyciągnąć nowe rzesze zadowolonych później kursantów.

Z małej sondy, którą przeprowadzam zawsze podczas badań przed kursami nauki jazdy wynika, że pierwszym motywem zapisania się do tej szkoły jest rekomendacja znajomych, którzy po prostu zdali za pierwszym lub drugim razem w tym ośrodku.

W sumie marketing wirusowy, najskuteczniejszy i bezpłatny lecz poparty wcześniejszą ciężką pracą w trakcie szkolenia.

Następne miejsce zajmują w kolejności: opinie wcześniej szkolonych w internecie, reklama radiowa czy jakaś inna. Mniejsze znaczenie mają jakieś inne przypadkowe np przypadkowe przejście koło szkoły Kursant nauka jazdy i po prostu wejście z ulicy.

Od września 2010 poprzez 2011 i 2012 rok wchodzą w nowe dziesięciolecie swojej działalności. Można mieć tylko nadzieję, że nie spuszczą z tonu i dalej będą służyć kursantom nauki jazdy, nastawionym i mającym wyższe wymagania odnośnie poziomu szkolenia i zdawalności.

Poprzez formularz kontaktowy poniżej zapraszam do komentowania działalności tej firmy oraz zamieszczania jakiś szczegółów z odbytego szkolenia.

Ostatnim hitem są kursy na koparki oraz koparko ładowarki na wszystkie klasy uprawnień dla operatorów.


VLOG nauki jazdy motocyklem po Wrocławiu
Ceny są naprawdę rozsądne, a poziom szkolenia nie ustępuje ośrodkom, które wcześniej były na miejscowym rynku ciężkiego sprzętu. Koszt kursów na koparkę może być rozbity na dogodne raty.


Prawo jazdy we Wrocławiu !!

Jeżeli masz coś ciekawego do dodania na temat nauki jazdy w Szkole Kursant na Tarnogajskiej 5, skorzystaj z okazji i po prostu wyślij swoją opowieść
Do you have a great story about this? Share it!

[ ? ]

Dołącz zdjęcia - aż 4 zachęcam !![ ? ]

 

Click here to upload more images (optional)

Author Information (optional)

To receive credit as the author, enter your information below.

(first or full name)

(e.g., City, State, Country)

Submit Your Contribution

  •  submission guidelines.


(You can preview and edit on the next page)

Co Inni Szkoleni Na Prawko Napisali o Kursancie !!

Zobacz inne historie z Wrocławia i nie tylko...
Click below to see contributions from other visitors to this page...

Polecam świetna Szkoła Not rated yet
To najlepsza szkoła we Wrocławiu, dzieki niej zdałam egzamin za pierwszym razem. Miałam dwóch świetnych instruktorów, a atmosfera była przyjazna!

Zdalam za pierwszym podejsciem Not rated yet
Witam. Dzisiaj zdałam państwowy egzamin na prawo jazdy i to - uwaga! - ZA PIERWSZYM PODEJŚCIEM! Zawdzięczam to mojemu instruktorowi, …

Kwalifikacja wstepna Tor w Kamieniu Slaskim Not rated yet
Tor do jazdy specjalnej w Kamieniu Śląskim odwiedziłem przy okazji kręcenia filmów dla szkoły Jazdy Kursant. Obiekt znajduje się niedaleko Polskiej Nowej …

Ile jest wazny kurs teoretyczny na prawko ? Not rated yet
Ile jest ważny kurs teoretyczny na prawko ? Witam, Jakiś czas temu (31.07 2010 roku data rozpoczęcia kursu teoretycznego) rozpocząłem …

Jak zaplacic za kurs prawa jazdy ?? Not rated yet
Dziękuję za potwierdzenia zapisu. Chciałam się również dowiedzieć w jakiej formie mogę zapłacić za …

Obchody 10 lecia na Torze Rakietowa Not rated yet
Obchody 10 lecia OSK Kursant na Torze Rakietowa. 24 września 2010 roku szefostwo szkoły zorganizowało imprezę integracyjno rocznicową …

Badania na prawo jazdy w Kursancie wrzesien 2010 rok Not rated yet
13 września 2010 roku odbyły się kolejne badania przed kursem prawa jazdy na jednego z wiodących ośrodków szkolenia w strefie egzaminacyjnej. Najtańszy …

Click here to write your own.