Palac Alexandrow na Dolnym Slasku

by Darek
(Wrocław Żerniki)

Remont Pałacu Alexandrów na Dolnym Śląsku zasługuje na szczególną uwagę. Sympatyczne małżeństwo zrezygnowało z w miarę stabilnych prac w korporacjach międzynarodowych i podjęło wyzwanie przy odbudowie pałacu w Samotworze.

Jest to o tyle heroiczne wezwanie, że cała inwestycja jest oparta na własnych oszczędnościach oraz kredycie bankowym, bez jakiejkolwiek pomocy z szeroko reklamowanych biurokratycznych pieniędzy unijnych.

Od Wrocław Samotwór Pałac Alexandrów

Prace są już praktycznie na ukończeniu. Podczas rozbierania schodów znaleziono jaj zaskrońców, które przeniesiono w inne bezpieczne miejsce.
Od Wrocław Samotwór Pałac Alexandrów

Jednym z elementów decyzji o zakupie tego zaniedbanego pałacu, był piękny widok na rzekę Bystrzycę, przepływającą tuż obok. Naprawdę, trudno przejść obok tego obojętnie.
Od Wrocław Samotwór Pałac Alexandrów

Na razie musi Państwu wystarczyć film z remontu, natomiast prawdziwą ucztą dla koneserów zabytków może być tylko osobista wizytacja tego miejsca.

Jest ono niezwykle urocze zarówno latem jak i zimą czy o każdej innej porze roku!!
Aby zobaczyć ich stronę internetową wystarczy kliknąć w poniższy link.
Pałac Alexandrów na Dolnym Śląsku

Co ciekawe poprzez Google większość osób wpisuje ich jako pałac Aleksandrów, co kojarzy się z naszym polskim imieniem.
Od Wrocław Samotwór Pałac Alexandrów

Zdjęcie pokazujące remont Pałacu w 2010 roku:
Od Wrocław Samotwór Pałac Alexandrów

Zapraszam wszystkich Gości tego Hotelu/Pałacu na obrzeżach Wrocławia.
Od Wrocław Samotwór Pałac Alexandrów
Jest to idealne miejsce na konferencje czy jakieś inne zjazdy koleżeńskie. Sens ma również zrobienie wesela w takiej atrakcyjnej oprawie. Cokolwiek by to nie było, wrażenia z pewnością będą niezapomniane.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Odkryj Ciekawe Pałace Dolnośląskie !!.