Restauracja Palac Alexandrow

by Dariusz Kraśnicki
(Wrocław Kmicica 3)

Pierwsza ciepła sobota marca 2012 roku skłoniła mnie do małej wycieczki samochodowej po okolicach Wrocławia.
Pałac Hotel w okolicach Wrocławia

Od 17 marca 2012 Okolice Wrocławia
Głównym celem przejażdżki był Dzierżoniów, ale tam był kłopot ze znalezieniem jakiejś miłej knajpki, w której można by coś zjeść po forsownym spacerze.

Wybór padł na posiłek w drodze powrotnej, a mianowicie nowo otwartej restauracji w Pałacu Alexandrów. Jadąc przez Samotwór /zachodnie rejony Wrocławia/ podjechaliśmy pod pałac, parking na miejscu i weszliśmy coś zjeść.

Muszę powiedzieć, że Pałac zawsze budził we mnie szacunek i respekt z powodu ogromu pracy w niego włożonego. Również Restauracja, a szczególnie zamówiony posiłek, sprostała naszym oczekiwaniom.
Pałace Dolnośląskie Alexandrów pod Wrocławiem
Wszystko świeże, warzywa w surówkach chrupiące, a cena jak na wnętrza pałacowe przeciętna. Wszystko w neoklasycystycznych wnętrzach, na których czuć rękę i gust obecnych Właścicieli.
Od 17 marca 2012 Okolice Wrocławia

Nie omieszkałem uwiecznić to na paru filmikach oraz zdjęciach. Było naprawdę sympatycznie, że nawet zdecydowałem się na mały deser, pomimo wiecznej walki z obżarstwem za pomocą różnych diet.
Od 17 marca 2012 Okolice Wrocławia

Jeżeli ktoś ma ochotę ich odwiedzić, a w szczególności restaurację, to podaje dane kontaktowe znalezione w internecie:
Od 17 marca 2012 Okolice Wrocławia

Kontakt:
Pałac Alexandrów
ul. Główna 14
Samotwór
54-433 Wrocław

e-mail:
biuro@palacalexandrow.com.pl
Telefony:
+48 71 373 12 34
+48 509 000 666
Fax:
+48 71 373 12 33
Od 17 marca 2012 Okolice Wrocławia


Dr Dariusz Kraśnicki zaprasza do komentarzy z wrażeń jakie Ty odniosłeś osobiście z pobytu w tej pałacowej restauracji. Czy dalej jest wszystko smaczne i świeże? Tak jak było podczas mojego posiłku.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Odkryj Ciekawe Pałace Dolnośląskie !!.